Sisačka biskupija ✞ Dioecesis Sisciensis | Hodočašće mladih u Mariju Bistricu
Petak, 17 Kolovoz 2018 00:00

HODOČAŠĆE MLADIH SISAČKE BISKUPIJE U

HRVATSKO NACIONALNO SVETIŠTE MAJKE BOŽJE BISTRIČKE

Mladi Sisačke biskupije i ove će godine hodočastiti u svetište Majke Božje Bistričke na nekoliko načina.

Pješaci kreću ispred sisačke katedrale u srijedu, 15. kolovoza, nakon večernje sv. Mise, a prijaviti se mogu Karlu Rapljanu na broj mobitela 099/765-3250. Jedna grupa pješaka pridružit će im se u Sesvetama 16. kolovoza (više detalja kod prijave.)

Ostali mladi do Zlatar Bistrice idu vlakom, a od Zlatar Bistrice do Marije Bistrice pješice (cca 6 km, oko sat vremena hoda).

Polazak vlaka iz Siska je u 10:42,  a cijena povratne karte je 64, 60 kn.

Polazak vlaka iz Kutine je u 9:36, a cijena povratne karte je 81, 10 kn.

Polazak vlaka iz Ivanić – Grada je u 10:22, a cijena povratne karte je 63, 10 kn.

Mladi se mogu prijaviti svojim župnim animatorima, u inboks naše Facebook stranice ili na e-mail adresu Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript do 12. kolovoza.
Podaci potrebni za prijavu su vaše ime i prezime, datum rođenja i župa kojoj pripadate :)

Ono što trebate ponijeti su vreća za spavanje, podložak, udobna obuća i primjerena odjeća, krunica i dobra volja ;)